After E

After E poskytuje kombinaci nejlepších vitamínů, minerálů, antioxidantů, aminokyselin a rostlinných přípravků, umožňujících detoxikaci těla. Doplňuje a chrání jeho rezervy a odstraňuje negativní tělesné i duševní vyčerpání po užití extáze.

 

Dávkování:

Kapsle a tabletu zapijte velkým množstvím vody po probuzení po divoké noci.

 

Obsah:

1 žlutá tableta Vitamix

Vitamix je účinná a vysoká dávka multivitamínového komplexu z přírodních zdrojů, poskytující tělu maximální podporu. Složení je pečlivě designováno pro potřeby lidí s velmi aktivním stylem života (práce, sport, zábava). Zvyšuje vitalitu a odolnost těla proti infekci.

 

2 světle hnědé kapsle Afterparty

Alkohol, syntetické drogy, nikotin, stres, stejně jako znečištění vzduchu ničí živiny, které jsou pro tělo nepostradatelné. Tento antioxidant pro každodenní použití byl vyvinut experty na zdraví jako velmi vyvážený produkt, složený z vysoce kvalitních antioxidantů, vitamínů, aminokyselin a rostlinných přípravků. Každodenní užití antioxidantů poskytuje tělu nejlepší ochranu před škodlivými účinky toxických látek. Doplňuje rezervy a zajišťuje maximální regeneraci.

 

1 bílá kapsle L-Tryptofan

L-Tryptofan je esenciální aminokyselina, která je spolu s vitamínem B6 z vitamixu mozkem převedena na neurotransmiter serotonin. Serotonin je jeden z hormonů, které jsou odpovědné za dobrou náladu a pocit pohody. Po užití extáze je serotonin produkován v nadměrných dávkách, což vyvolává pocit štěstí a euforie. Nicméně další dny se dostaví jeho nedostatek, což je možno kompenzovat určitým množstvím L-Tryptofanu, který je schopný tyto negativní následky zlehčit.