After C

After C poskytuje kombinaci nejlepších vitamínů, minerálů, antioxidantů, aminokyselin a rostlinných přípravků, umožňujících detoxikaci těla. Doplňuje a chrání jeho rezervy a odstraňuje negativní tělesné i duševní vyčerpání po užití kokainu.

 

Dávkování:

Kapsle a tabletu zapijte velkým množstvím vody po probuzení po divoké noci.

 

Obsah:

1 žlutá tableta Vitamix

Vitamix je účinná a vysoká dávka multivitamínového komplexu z přírodních zdrojů, poskytující tělu maximální podporu. Složení je pečlivě designováno pro potřeby lidí s velmi aktivním stylem života (práce, sport, zábava). Zvyšuje vitalitu a odolnost těla proti infekci.

 

2 světle hnědé kapsle Afterparty

Alkohol, syntetické drogy, nikotin, stres, stejně jako znečištění vzduchu ničí živiny, které jsou pro tělo nepostradatelné. Tento antioxidant pro každodenní použití byl vyvinut experty na zdraví jako velmi vyvážený produkt, složený z vysoce kvalitních antioxidantů, vitamínů, aminokyselin a rostlinných přípravků. Každodenní užití antioxidantů poskytuje tělu nejlepší ochranu před škodlivými účinky toxických látek. Doplňuje rezervy a zajišťuje maximální regeneraci.

 

1 bílá kapsle L-Tyrosin

L-Tyrosin je neesenciální aminokyselina, kterou tělo vytváří z fenylalaninu. Další aminokyselina, tyrosin, je důležitá pro stavbu téměř všech proteinů v těle. Je také prekursorem mnoha neurotransmiterů, jako je L-dopa, dopamin, adrenalin, noradrenalin (= látky, které jsou důležité pro dobrou náladu a pocit pohody). Díky jejich efektu na neurotransmitery snižují negativní důsledky užití kokainu.