After Party

AFTER PARTY odbourává jedy, které se v našem těle hromadí ať už v důsledku našeho vlastního nezdravého životního stylu (závislost na alkoholu, nikotinu, cukru či stimulantech (počínaje kávou)), nebo kvůli celkovému znečištění životního prostředí ve městech - zejména vzduchu.

Alkohol, syntetické drogy, nikotin, stres, stejně jako znečištění vzduchu ničí živiny, které jsou pro tělo nepostradatelné. Tento antioxidant pro každodenní použití byl vyvinut experty na zdraví jako velmi vyvážený produkt, složený z vysoce kvalitních antioxidantů, vitamínů, aminokyselin a rostlinných přípravků, které jsou kombinovány takovým způsobem, aby byla maximalizována absorbce živin do těla. Každodenní užití antioxidantů poskytuje tělu nejlepší ochranu před škodlivými účinky toxických látek. Doplňuje rezervy a zajišťuje maximální regeneraci.

Následky divokého večírku přetrvávají ještě dlouho po jeho skončení. Kompozice ingrediencí byla designována odborníky na výživu tak, aby detoxifikovala tělo, minimalizovala poškození mozkových buněk a zabránila depresi. AFTERPARTY je jedinečný produkt pro lidi, kterým opravdu záleží na jejich zdraví.

 

Efekt:

Detoxer a prostředek proti kocovině. Pokud pijete alkohol či užíváte stimulanty, je dobré si uvědomovat, že jsou to toxické látky, které vašemu organismu škodí. Nejenže odumírají mozkové buňky, ale jsou přetěžovány také ledviny a játra, když pracují „přes čas" na odbourání, neutralizaci a vyloučení těchto látek.

Toxické látky také vytváří v těle volné radikály. Ty jsou pro člověka nezbytné, avšak ve velkém množství způsobují oxidaci a poškození buněčných struktur, což v důsledku vede k degeneraci a zrychlenému stárnutí buněk (včetně DNA!) a tedy i těla. Podívejte se na šedivou vrásčitou kůži letitých alkoholiků... Antioxidanty neutralizují volné radikály a předcházejí nekontrolovatelné oxidaci molekul v těle. Řečeno jednoduše: zachytí volné radikály, navážou se na ně a umožní jejich vyloučení z těla.

 

Dávkování:

Proti kocovině a pro průběžnou ochranu a podporu těla:

1-2 kapsle, než jdete pařit (nejlépe hned po jídle), 1-2 kapsle, než jdete potom spát a 1-2 kapsle po probuzení.

Každodenní detoxikace:

Užívejte 1 kapsli 3krát denně spolu s jídlem. Ideálního účinku dosáhnete, budete-li zapíjet AFTERPARTY džusem, případně kombinovat s vitamínovými přípravky.

 

Složení:

Kyselina askorbová 100 mg, n-acetyl cysteine 100 mg, 102Avicel 50 mg, mléč zelinný extrakt 80% 50 mg, choline-bitartrate 50 mg, taurin 50 mg, L-cystine hcl 50 mg, řimbaba obecná extrakt 0.7% 50 mg, inositol 50 mg, DMAE-bitartrate 50 mg, tocopherolsuccinate 20 mg, ascorbyl palminate 20 mg.

 

_________________________________________________________________________

Účinek jednotlivých složek:

 

Acetyl cystein, N-Acetyl-Cystein.

Důležitá aminokyselina obsahující síru, v reakci s ostatními látkami aktivuje obranu systému proti těžkým kovům a dalším škodlivým látkám.

 

Ascorbyl palminate a kyselina askorbová (vitamín C)

Je známým faktem, že vitamín C je významné antioxidační činidlo a proto je ve vysoké dávce zastoupen v AFTERPARTY (100mg na kapsli). Je také zodpovědný za výstavbu tkání, neurotransmiterů, neuronových struktur a červených krvinek. Chrání tělo proti těžkým kovům (olovu a arsenu) tím, že zachovává jejich rozpustnost, takže mohou být vyloučeny s močí.

 

Choline Bitartrate

Cholin, tedy vitamín B, je prekurzorem acetylcholinu - neurotransmiteru, který je důležitý mimo jiné pro maximalizaci paměťové funkce mozku. Napomáhá také játrům eliminovat toxické látky.

 

D-delta-Tocoferolsuccinate

Přírodní vitamín E, extrahovaný z mořských řas, je velmi silným antioxidantem. Je prokázáno, že dostatek vitamínu E je nutný ke zdraví, čistotě a pružnosti cévního systému. Posiluje také imunitu a účinek potřebného HDL cholesterolu.

 

DMAE-Bitartrate (Dimethylaminoethanol)

DMAE je normálně obsaženo v malých množstvích v mozku. Je dobře znám jeho stimulující efekt na mozkovou aktivitu (pokud je užíváno pravidelně a dlouhodobě). Zlepšuje náladu a paměť a urychluje v mozku syntézu neurotransmiteru acetylcholinu. Posiluje buněčné stěny a tím zvyšuje jejich odolnost vůči toxickým látkám.

 

Fever Few hi potency extrakt - (řimbaba obecná)

Byla užívána po staletí proti bolestem hlavy a migrénám.

 

Inositol

Vitamín B. Napomáhá produkci lecitinu, látky důležité k ochraně orgánů. Je důležitý při regulaci tuků v těle. Napomáhá rozpouštění tuků v krvi, což zabraňuje jejich usazování v cévách.

 

Extrakt z mléče zelinného

Obsahuje komplex aktivních látek: sylmarin, sylbium a sylcristinene - látek s antioxidačními vlastnostmi pro celé tělo, hlavně však pro játra. Chrání je proti toxickým látkám a napomáhá jejich detoxifikující funkci skrze urychlení syntézy DNA, která reguluje reprodukci jaterních buněk.